დამფუძვნებელიდა საბჭოს წევრი
ქეთი მაკლეინი არის პროფესიით განათლების ფსიქოლოგი. იგი მუშაობდა სკოლის ფსიქოლოგად და ასევე იყო ტრენერი სექსუალური ძალადობის, ოჯახური ძალადობის, ნარკოდამოკიდებულების, ტრეფიკინგისა და მიუსაფარ ბავშვთა საკითხებთან დაკავშირებულ პროგრამებში მსოფლიოს სხვადასხვა ქვეყანაში. იგი გახდა „მაკლენის ასოციაცია ბავშვებისათვის“ თანადამფუძნებელი, რაც კიდევ ერთი მტკიცებულებაა მისი პირადი მოწოდებისა, დაეხმაროს და გააუმჯობესოს რეგიონებში მცხოვრები დაუცველი ბავშვების ცხოვრების ხარისხი.
მაკლეინ საუსვორსი
საბჭოს წევრიმაკლეინ საუსვორსმა ხელი შეუწყო სხვადასხვა სტარტაპებსა და კომპანიებს საწყის ეტაპზე სილიკონის ხეობაში და NYC-ში. ის იყო Currenex– ის თანამშრომელი, ვიდრე კომპანიას 2007 წელს შტატ სტრიტი შეიძენდა. ის ასევე მუშაობდა Apparent Inc-ში, სან – ფრანცისკოში დაფუძნებულ მზის, ჭკვიანი ქსელის ტექნოლოგიის კომპანიაში. ბატონი საუსვორსი მუშაობდა სააქციო კაპიტალის დაფინანსების პლატფორმა CircleUp-ში და ადრეულ ეტაპზე საინვესტიციო ფონდ SV Angel-ში. ჯორჯთაუნის უნივერსიტეტის ფინანსების და საერთაშორისო ბიზნესის საბაკალავრო პროგრამის დასრულების შემდეგ მან განაგრძო სწავლა სტენფორდის უნივერსიტეტში, სადაც მიიღო ბიზნეს ადმინისტრირების სამაგისტრო პროგრამის დიპლომი.